Blogleesvoer #11
Een kortere Blogleesvoer dit keer. De colleges zijn weer begonnen en aangezien ik nog een beetje mijn weg moet vinden in Maastricht, komt er van Bloglovin uitpluizen wat minder terecht ;)
Natasja postte een leuke blog met de vijf populairste steden van Nederland. Laten nummer 1 en 2 nu precies mijn favoriete steden zijn! ;)
Daphne zette op een rijtje welke films we absoluut moeten zien in september, handig!
Om te watertanden: deze kwark ijstaart van Gonny :)
Anne schreef over een vraag die ik mezelf ook regelmatig stel: wat als ik het bloggen niet had ontdekt?
Jennie postte een leuk stukje over dwangmatig gedrag. Alle stekkers uit het stopcontact trekken, drie keer controleren of de deur op slot zit: doen we zoiets niet allemaal? Ook leuk om de comments onder haar post even door te spitten :)
En tjah, ik ben meer een kattenvrouwtje, maar van deze verzameling plaatjes van mannen met honden werd ik stiekem toch wel erg blij ;)
Welke leuke posts las jij afgelopen week?
Ik vond het blog van Anne ook erg goed! nu de rest eens bekijken
Het blog van Anne had ik ook gelezen. Zal eens kijken of die 5 populairste steden overeenkomen met mijn mening…..
Staan weer leuke linkjes tussen!
Leuk om een van mijn posts hier terug te vinden! Mooi moment om ook even de andere tips te checken, thx!
Pingback: Week 1 & 2: Efteling, aankomende winacties en fijne blogstart | SYLVIA KUIJSTEN